احتیاج فوری و شدید ( کمک ! )

این تاپیک 4 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 2 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 672 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     5:04 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

سلام دوستان ببخشید من یه هاستینگ دارم که می خوام با هاش وبلاگدهی درست کنم. هنوز نیمه کاره هست واسه همین نشونتون نمی دم خیلی منو ببخشید ،

من یک فرم ساختم که افراد رمز و همه اطلاعات درخواستی خودشون را پر می کنند و می فرستند به ایمیلم . حالا فرض کنید دسترسی به ایمیلم غیر فعال شده باشه یا ... یا اینکه طول بکشه . خوب در این صورت کاربر عصبانی نمیشه که دیر شد ؟! من می خوام کاری کنم که بصورت خودکار برای دامنه ام بدون اینکه کسی وارد پنلم بشه و با زدن روی دکمه عضویت همون جا بعد از پر کردن فرم ، وبلاگ رو تحویل بگیره و ساب دامین ایجاد بشه .

اگه منظورم متوجه شده باشید یعنی اینکه می خوام یه وبلاگ دهی تاسیس کنم . در ضمن دامنه کام هم خریداری کردم .

و یه مشکل دیگه من ظاهر پنل رو آماده کردم اما نمی دونم چی کار کنم که کاربر با ساب دامین که توسط سایتم ساخته بتونه انتخاب قالب کنه یا مطلب بزاره یا دگه کار ها قالب پنل مدیریت آماده هست .

اگه چیزی بلد هستید کمک کنید .

هر کسی که در این تاپیک کمکم کنه تا وبلاگدهی خودمو بسازم قول می دم جزء مدیران سایتم کنم چون اگه شما نبودن سایت تاسیس نمی شد با تشکر .

0  تشکر
یکشنبه ، 7 سپتامبر 2014     7:50 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

خودم یه راه حل جدیدی پیدا کردم که میشه به راحتی یک سیستم وبلاگدهی داشته کافیه فرم طراحی کنم که با عضویت در فرم سایت من بصورت خودکار در وبلاگدهی ها ثبت نام بشه امااین کار با ساب دامین دیگر وبلاگدهی ها درست میشه ولی من می خوام کاری کنم که با ساب دامین خودم درست بشه . البته این راه غیر قانونیه و هر لحظه امکان داره سایتم فیلتر بشه .

برای همی یه راه حل دیگه هم پیدا کردم که احتمال کار کردنش فقط 40 در صد می تونه باش ، ولی اگه کار کنی خیلی راحتر از متن بالای من میشه . وبلاگدهی ها رو روی ساب دامینم نصب ، شاید توضیح مفصلی از این روش دادم شما فکر کرده باشید مثل روش دمی یعنی همین روش بالای من هست . نه در اون روش یجور تقلب هست ولی در این روش ما مثل هاست که وردپرس یا جوملا و یا ... رو به خودش متصل می کنه ما هم همین کارو بکنیم منظورم اینکه میشه بصورت خودکار وردپرس به ساب دامین من نصب بشه با تشکر

0  تشکر
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     8:37 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

شما برای رفع نیاز هاتون (تعویض قاب و ... ) باید cms نویسی رو بلد باشید ... که قبلا توسط آقای صالحی در همین سایت آموزشش داده شده : link

اگر با وردپرس کار کرده باشید اون هم یه چیزی است مثل همین سرویس های وبلاگدهی ....

وردپرس هم برای ساخت سایت هایی مثل سون لرن است و هم برای ساخت سایت های وبلاگدهی ... به صورتی که نوع وبلاگدهی اون خیلی پیشرفته تر از این سرویس هایی است که هر روز داره در اینترنت تعداد زیاد تر میشه ...

از امکاناتی که وردپرس شبکه در کاربر ها میزاره :

اتصال دامنه دلخواه به سایت

انتخاب قالب

انتشار مطلب

ساخت موضوعات

ساخت فهرست

....

شما میتونید با نصب افزونه های که مخصوص وردپرس شبکه باشند هم این امکانات رو زیاد کنید و هم این امکانات رو به صورت پولی در اختیار کاربرا بگزارید و درآمدی رو هم کسب کنید ...

البته من خودم زیاد با وردپرس شبکه کار نکردم ولی فرق زیادی با وردپرس معمولی نداره ... فقط باید از پلاگین های مخصوص وردپرس شبکه استفاده کنی تا برای همه کاربر

بتونند استفاده کنند ...

اصلا یادم رفت بگم .. شما آیا با وردپرس آشنایی دارید ؟ اگه ندارید :

وردپرس چیست ؟

وردپرس شبکه چیست ؟

راهنمای تبدیل وردپرس به وردپرس شبکه

موفق باشید ....

2  تشکر
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     11:23 ق.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

از راه وردپرس رو بلدم اما دوست دارم خودم یه چیزی بسازم برای مثال الان رزبلاگ با وردپرس وبلاگدهی خودشو ساخت ؟ البته که نه ، منم اونجوری می خوام اگه کسی می تونه کمکم کنه ممنونش می شم با تشکر از دوست عزیزمان مهدی اکرمی .

0  تشکر
دوشنبه ، 8 سپتامبر 2014     3:06 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

خوب پس باید همون طور که گفتم بردید و CMS نویسی رو یاد بگیرید ....

1  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .