اجرا نشدن دستورات جاوا اسکریپت

این تاپیک 5 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 1 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 782 بازدید داشته است .

نویسنده پست
سه شنبه ، 16 دسامبر 2014     12:25 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

دوستان سلام

من به یک مشکلی خوردم اونم اینکه یک فایل جاوا ساده رو متصل کردم به صفحه html اما اجرا نمیشه دستورات. حتی وقتی دستورات جاوا رو میارم داخل خود صفحه html و داخل تگ <script></script>  هم قرار میدم بازم اجرا نمیشه. یه نگا بندازین ببینین مشکل کار کجاست ممنون میشم.

1  تشکر
سه شنبه ، 16 دسامبر 2014     12:28 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

شرمنده فایل هارو یادم رفت پیوست کنم. خدمت شما

پیوست ها:
You must be logged in to view attached files.
1  تشکر
سه شنبه ، 16 دسامبر 2014     9:18 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

جی کوئری رو لود نکردی ...

تو هدر اینکارو بکن .

3  تشکر
چهار شنبه ، 17 دسامبر 2014     12:02 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

با تشکر استاد گرامی

بله، البته اینجا چون من همه موارد اضافی رو حذف کرده بودم که خوانا بشه جی کوئری هم اشتباهی حذف شده بود ولی تو فایل اصلی جی کوئری هم بود. ولی خوب نکته ای که پیش اومد  فایل test.js رو به همراه 2تا فایل اسکریپت دیگه به انتهای body منتقل کردم مشکل حل شد. فقط سوالی برام پیش اومده، چرا با انتقال فایل به انتهای body مشکل حل شد؟ ما که اول فایل نوشتیم document.ready !؟

1  تشکر
چهار شنبه ، 17 دسامبر 2014     12:32 ب.ظ #

بهرام

Subscriber
263 پست84 تاپیک

یک نکته دیگه هم هست استاد که البته من قبلا هم گفتم. ایمیل های سایت برای من نمیاد. خبرنامه سایت ارسال میشه که در مورد  مطالب جدید منتشر شده و... هست اما قدیم وقتی به سوالی تو انجمن یا قسمت نظرات پاسخی داده می شد یک ایمیل ارسال می شد که آدم با خبر بشه. الان دیگه واسه من ارسال نمیشه، حتی تو اسپم.

1  تشکر
چهار شنبه ، 17 دسامبر 2014     7:18 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

قاعدتا وقتی از ready استفاده می کنید نباید مشکلی باشه.

مشکلی درارسال ایمیل ها نیست که. بررسی کردیم و مشکلی نبود. همین الان هم از ایمیل پاسخ شما به این تاپیک اومدم.

2  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .