اجرا نشدن برنامه های ++C

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 3 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1992 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 31 دسامبر 2012     9:45 ب.ظ #

Sina4everafter

Subscriber
14 پست16 تاپیک

سلام.جناب آوند ، من یه سری برای کامپایلر سی پلاس پلاس از شما سوال کردم که شما نرم افزار Dev++ و معرفی کردین.همانطور که اون سری گفتم سیستمی که باش کار می کنم خیلی قدیمیه.
وقتی کد ها رو می نویسم و سیو می کنم و بعد کامپایلش می کنم ( منظورم اینه که دقیقا کارا رو درست انجام می دم و توی کد هامم هیچ ایرادی نداره).بعد از کامپایل یه فایلی درست میشه با پسوند exe.روش که کلیک می کنم تا اجرا شه فقط یه لحظه یه فضای سیاه رنگی میاد و میره و اصلا چیز هایی و که نوشتم و نشون نمیده یا اگر هم قرار باشه نشون بده انقدر سریع میره که هیچی معلوم نمیشه.می خواستم بدونم این اشکال از کجاست.من خودم حدس می زنم بخاطر سیستم کامپیوترم که خیلی قدیمیه این اتفاق میفته.نمی دونم سوالم و درست گفتم یا نه چون یه اتفاقیه که ادم حتما باید خودش ببینه تا درست متوجه بشه.امیدوارم که خوب گفته باشم.
اگه راهنماییم کنید خیلی خیلی ممنون میشم ، خیلی گیرم سره این اتفاق.
تشکر.

3  تشکر
دوشنبه ، 31 دسامبر 2012     10:14 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام آقا سینا ...

متوجه مشکلتون شدم . نگران نباشید به خاطر سیستمتون نیست . بر نامه ای که نوشتید پس از رسیدن به خط آخر خود به خود بسته میشه و پنجره ی اون هم همینطور .

اگه می خواید خروجی تون رو ببینید مثلا میتونید آخر برنامه تون یه ورودی بگیرید . مثلا این برنامه رو ببین :

#include <iostream>
using namespace std;
void main()
{
  cout << "Hello World!" << endl;
  cout << "Press a Key to Exit ..." << endl;
  char c;
  cin >> c;
}

4  تشکر
دوشنبه ، 31 دسامبر 2012     11:37 ب.ظ #

Sina4everafter

Subscriber
14 پست16 تاپیک

جناب آوند (استاد بزرگ) ، به خدا نمی دونم چه طور باید ازتون ازتون تشکر کنم.
خیلی وقته که من در گیر این قضیه هستم.تقریبا از همون روزی که من این نرم افزاری و که شما گفتین دانلود کردم با این مسئله مشکل داشتم.
البته از قوانین انجمن اینه که برای تشکر فقط روی دکمه تشکر کلیک کنیم،ولی این بار نتونستم چیزی نگم.بی نهایت تشکر،ان شالله هر چی از خدا می خوای بهت بده.واقعا لطف بزرگی بهم کردی.تشکر.

4  تشکر
سه شنبه ، 1 ژانویه 2013     12:42 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

خواهش میکنم

وظیفه است ...

موفق باشی

5  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .