اجرای کوئری بدون در نظر گرفتن زمان

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  حامد مودی ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 625 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 13 مارس 2014     5:55 ب.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

با سلام

میخوام از لینک های تصویریم که به صورت posttype ایجاد کردم کوئری بگیرم. وقتی تو صفحه اول هست که مشکلی نیست ولی وقتی به پست و یا تاریخی میریم هیچ نتیجه ای رو برنمی گردونه.

گمونم با عدم محدودیت کوئری به تاریخ خاص مشکل برطرف بشه.

چیکار کنم؟

ممنون

1  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     6:32 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام کمی واضح تر توضیح بدین درباره اون قسمت تاریخ.

1  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     10:30 ب.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

من یه posttype برای پیوند تصویری ایجاد کردم وقتی داخل ایندکس هستم مشکلی نیست ولی وقتی به یه آرشیو زمانی خاصی میرم چون زمان صفحه فعلی با زمان ثبت پیوند تصویری یکی نیست توی اون تاریخی که من دارم آرشیوشو نگاه میکنم میگه هیچ مطلبی پیدا نکرده

به سایتم برید و لینک تصویری تو سایدبار پایین هست و از طریق تقویم به تاریخ بهمن ماه برید اونوقته که مطلبی پیدا نمیکنه

www.moodwebdesign.ir

ممنون

1  تشکر
جمعه ، 14 مارس 2014     10:45 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

برای ایجاد اون قسمت لینک های تصویری راه بهتری هم وجود داره و اونم استفاده از بخش پیوند های سایت هستش،بعدشم شما اون قسمت پیوندهای تصویری رو با چه کدی ایجاد کردین؟از ابزراک استفاده کردین؟از WP_Query هم استفاده کردین؟

1  تشکر
شنبه ، 15 مارس 2014     9:50 ق.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

من با register_post_type ایجادش کردم. آره از WP_Query استفاده کردم.

میشه راجع به پیوندها توضیح بدی؟

1  تشکر
شنبه ، 15 مارس 2014     9:59 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ایجاد کردن یه پست تایپ جدید برای این کار اصلا ضروری نیست چون فقط بار جدید رو به دیتابیس و وردپرس خودتون تحمیل می کنید،باید به موقع و در جای خودش استفاده بشه،بهتر بود از همون قسمت پیوند های سایت استفاده می کردید،برای ایجاد بخش پیوندها استفاده میشه و قابلیت تصویر گذاشتن و دسته بندی کردن پیوندها رو هم داره.ما اینجا یه آموزش برای ساختن بخش تبلیغات با استفاده از همین پیوندها قرار دادیم.ولی اگه از WP_Query استفاده کردین مشکلتون ربطی به تاریخ پست ها نداره،چون wp_query مستقل از حلقه اصلی کار میکنه و پارامتر های خودشو میگیره حالا فرقی نمیکنه توی چه صفحه ای باشه.مگه اینکه درست پیاده سازی نکرده باشین و تداخلی ایجاد شده باشه.

1  تشکر
شنبه ، 15 مارس 2014     12:10 ب.ظ #

حامد مودی

Subscriber
VIP
147 پست40 تاپیک

ممنونم

1  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .