اجبار کردن لاگین برای مشاهده بعضی از صفحات سایت در وردپرس

این تاپیک 6 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  hasan_elc ،‏ 2 سال پیش .

این تاپیک تاکنون 756 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 7 نوامبر 2014     1:57 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

با سلام

من چهار صفحه دارم که میخواهم کاربر بعد از لاگین اجازه دسترسی به این صفحات رو داشته باشه در غیر این صورت با ارور access denied مواجه بشه .باید چه کار کنم که کاربر اول لاگین بشه بعد به این صفحات دسترسی داشته باشه؟؟

0  تشکر
جمعه ، 7 نوامبر 2014     6:47 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

یه تابع توی وردپرس هست به نام is_user_logged_in . اونو استفاده کن و محتوای اون صفحات رو تو یه if بزار که از این تابع توش استفاده کن . یعنی اون صفحات رو بین این دو قرار بده :

0  تشکر
یکشنبه ، 9 نوامبر 2014     10:24 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

سلام

من با وارد کردن username و password وارد صفحه خاصی میشوم مشکل اینجاست اگر آدرس آن صفحه را در آدرس بار مرورگر کپی کنم بدون لاگین شدن وارد آن صفحه میشود چه طور میتوانم از وارد شدن کسی که  آدرس صفحه را داشت با paste کردن آن نتواند وارد آن صفحه شود

0  تشکر
یکشنبه ، 9 نوامبر 2014     11:14 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سوالت خیلی گنگه ...

واضح بگو . اگر سات داری آدرسش رو بده و بگو تو کدوم صفحه چه مشکلی هست و چی می خوای ؟

0  تشکر
دوشنبه ، 10 نوامبر 2014     1:13 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

من چند صفحه دارم که اطلاعات مهمی درونش هست که نمیخواهم هر کسی به آن دسترسی داشته باشد میخوام فقط دو نفر از کاربر ها اجازه دسترسی به این صفحات رو داشته باشند.باید چه کاری انجام دهم؟؟

0  تشکر
دوشنبه ، 10 نوامبر 2014     6:12 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

قالب وردپرست رو بده . اگر سایت داری آدرسش رو هم بده تا بررسی کنم.

0  تشکر
دوشنبه ، 10 نوامبر 2014     11:29 ب.ظ #

hasan_elc

Subscriber
34 پست41 تاپیک

سلام

آقای آوند من آدرس سایت و توضیحات مربوطه رو با پیغام خصوصی براتون فرستادم .میشه راهنماییم کنید

ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 7 (از مجموع 7 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .