اتصال cms وردپرس به سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 7 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 223 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 13 آوریل 2016     1:07 ب.ظ #

donya2014

Subscriber
5 پست9 تاپیک

با سلام

سایتی طراحی کردم که امکاناتی مثل اسلاید شو، نمایش نمونه کارها، پخش فیلم، مطالب و... داره. برای قسمت مدیریت به جای اینکه خودم طراحی کنم میخوام از cms وردپرس یا جوملا استفاده کنم. لطفا راهنمایی کنيد چگونه قسمت مدیریت رو به سایت و پایگاه داده اتصال بدم و کدوم cms امنیت بیشتری داره و بهتر هست؟؟ممنون

1  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 13 آوریل 2016     8:26 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

در اینکه کدوم بهتره سلیقه ایه... ولی خودم و خیلیای دیگه نظرشون روی وردپرسه...  هم امنیت و کاربرپسند بودن و...

برای طراحی قالب خوب راهنمایی زیادی نمیشه کرد,,,  باید دوره های مخصوص طراحی قالب وردپرس رو بگذرونید... از جمله دوره ی وردپرس سون لرنو

موفق باشید

1  تشکر
یکشنبه ، 17 آوریل 2016     12:10 ب.ظ #

donya2014

Subscriber
5 پست9 تاپیک

ممنون ولی من دوره طراحی سایت رو گذروندم ( ajax, html, css, java, jquery,php) و برای چند سایتی که خودم طراحی کردم قسمت مدیریت ساده ای طراحی کردم. منظورم این بود که می تونم خودم قالبی طراحی کنم بدون اینکه از قالبهای وردپرس استفاده کنم اما برای قسمت مدیریت از cms آماده وردپرس استفاده کنم. به نظر شما باید فقط جداول پایگاه داده نقطه اتصال هست و باید کدهای مربوط به آن رو در قسمت مدیریت تغییر بدم؟ممنون میشم کمک کنید و اگر سایتی رو میشناسید که آموزش داده معرفی کنین.

0  تشکر
یکشنبه ، 17 آوریل 2016     7:49 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

شما دو راه دارید :

1. چرا برای خود وردپرس قالب نمی زنید ؟؟؟ خیلی راحت تر هست ... !!!

2. فرض کنیم شما برای خودتون یه cms زدید . حالا شاید خواسته باشید از وردپرس هم در کنار cms خودتون استفاده کنید .مشکل خیلی از دوستان هست که چطوری در کنار cms خودشون از وردپرس هم به صورت یه سیستم جدا استفاده کنن .در اینترنت هم جوابی براش نیست .

اما راه حل خیلی ساده هست . فقط کافی شما فایل wp-load.php  که در پوشه اصلی وردپرس هست در داخل cms خودتون فراخوانی کنید . وردپرس خودش قبلا فکر همه چی رو کرده !! :)

با این کار شما می تونید از تمامی امکانات وردپرس در cms خودتون به صورت جدا استفاده کنید . البته حتما باید وردپرس رو راه اندازی کنید و پایگاه داده رو متصل کنید و...

اگر بازم مشکلی داشتید ایمیل بزنید : 98scripts@gmail.com

موفق باشید ... :)

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .