اتصال چند هاست به سایت

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 926 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 24 می 2014     11:32 ق.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام چطور میشه یه سرور دیگه رو به سایتمون متصل کنیم یعنی دو تا هاست در یک سایت داشته باشیم به طوری که فایل های که در نشانی dl.zistfa.ir قرار داده میشن در سرور فرعی و فایل های دیگه هم که خودشون در سرور اصلی آپلود بشن خلاصه این که یه دامنه مثل dl.zistfa.ir فایل هاش جدای از سرور اصلی و در سرور دیگر اپلود بشه

اگر کسی میدونه بگه !

2  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     7:55 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

این مورد رو بهتره از ارائه دهنده ی هاستینگتون بپرسید .

روش کا به این صورته که شما یه سابدومین میسازید و اونو point می کنید به آدرس هاستی که می خواد به اون وصل باشه . از ارائه دهنده ی هاستی که می خواید ساب دومین رو بهش وصل کنید بپرسید، راهنماییتون می کنند .

بسته به این که کنترل پنلتون چی باشه ممکنه روش انجام کار متفاوت باشه .

3  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     9:06 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

پنل من cpanle هست

ولی نمی دونم چطوری

تو اینترنت که سرچ کردم یه چیزهای درمورد Simple DNS Zone اومد که چیزی ازش نفهمیدم

1  تشکر
شنبه ، 24 می 2014     10:56 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

از هاستی که می خواید به ساب دومین وصلش کنید باید یه آیپی بگیرید و با سابدومینتون روی اون آیپی یه A Record در هاست اصلی بسازید که مشخص می کنه سابدومین به هاست دیگه ای وصله . من جزئیاتش رو در cpanel نمی دونم . بازم می گم ، یه تیکت بزنید به سرویس دهنده ی هاستینگتون . اگر پشتیبانی خوبی داشته باشند سریعتر و دقیقتر جواب می گیری .

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .