اتصال وردپرس به هاست دانلود

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  milad2550 ،‏ 3 هفته و 3 روز پیش .

این تاپیک تاکنون 109 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 16 نوامبر 2016     12:08 ق.ظ #

milad2550

Subscriber
VIP
5 پست3 تاپیک

سلام

دوستان کسی هست که بتونه راهنمایی کنه چطور میتونم آپلودهای سایت وردپرسی رو از طریق ftp روی یه هاست دانلود قرار بدم؟

لطفا یه روش تست شده پیشنهاد بدید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 16 نوامبر 2016     8:59 ق.ظ #

مهران

Subscriber
166 پست2 تاپیک

سلام اصلا چنین کاری رو پیشنهاد نمی کنم ، می تونم راهنماییتون بکنم که این کار رو چطور انجام بدید اما نه تنها تضمین نمی کنم که امنیت سایتتون به خطر نمی یوفته ، بلکه تضمین می کنم امنیت سایت به خطر خواهد افتاد!! اصلا کار درستی نیست که یه فولدر توی هاست سایت رو به سابدامنه متصل کنید ، شاید براتون سخت باشه ولی واسه خودتون و نویسنده هاتون یه پوشه ی مخصوص توی هاست دانلود ایجاد کنید و به نویسنده ها هم از طریق ftp اجای دسترسی به اون پوشه رو فقط بدید و تمام فایل و عکس های سایتتون رو بجز تصویر شاخص توی اون پوشه ی مخصوص به خودتون آپ کنید و به سایت لینک بدید

چون این سوال خیلی ها ممکنه باشه بیشتر توضیح میدم

شما فقط باید از طریق وردپرس تصویر شاخص رو آپلود کنید ،نگران حجم هاست هم نباشید ، برای مثال هر عکس 50 کیلوبایت یا کمتر حجم خواهد داشت ( از طریق فتوشاپ یا ابزار های انلاین حجم عکس را کاهش دهید ، از پلاگین استفاده نکنید) اگر به فرض سایت بعد یه مدت 10 هزار تا پست داشته باشه می بینید که حجم عکس های شاخص سایت میشه 500 مگابایت ! که با یه هاست 1 گیگ که ماهیانه 5 هزار تومن خرج داره راست و ریس میشه! سایتی که 10 هزار تا پست داره به نظرم مشکلی نیست که یکم بیشتر برای هاست پول بده (یکم بیشتر یعنی 2 هزار تومن)

موفق باشید

0  تشکر
چهار شنبه ، 16 نوامبر 2016     11:53 ب.ظ #

milad2550

Subscriber
VIP
5 پست3 تاپیک

لطفا در صورت امکان راهنمایی کنید این مورد به چه شکل هست؟

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .