اتصال سرور مجازی به وردپرس در افزونه Advance Vip

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  محمد مهدی اکرمی ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 568 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 14 آگوست 2015     3:08 ب.ظ #

archiman

Subscriber
1 پست1 تاپیک

سلام و عرض ادب خدمت همه اساتید
بنده سایتی دارم با محوریت آموزش نرم افزارهای مرتبط با رشته معماری
به دلیل حجم زیاد مطالب،سرور مجازی تهیه کردیم که بعنوان هاست دانلود داریم استفاده میکنیم.
در داخل وردپرس هم از افزونه حرفه ای عضویت ویژه(وحید محمدی) برای نمایش لینک ها برای کاربران ویژه استفاده میکنیم
مشکلی که وجود داره ایه که ما قط لینک رو میتونیم پنهان کنیم تا کاربران پرداختی ببینن،ولی دسترسی به لینک همیشه براشون موجوده.به فرض مثال این لینک:
dl.mysite.com/test.zip
اون لینک رو میخوام فقط کاربران vip ببینند.پس بین دو دستور
پس لینک رو بین دو تگ قرار میدم.به این صورت
[vip-members]
dl.mysite.com/test.zip
[/vip-members]
این لینک تا زمانی که طرف اعتبار داره واسش نمایش داده میشه و اعتبارش تموم شه نشون نمیده.تا اینجاش درست.
ولی مشکل اینجاست بعد از اتمام اشتراک لینک دانلود هنوز براش فعاله.یعنی هنوز میتونه دنلود کنه از اون لینک.من میخوام کلا اون لینک واسش بدون استفاده بشه
کاربر میاد یه اشتراک یک ماهه میخره و به همه منابع دسترسی داره.اونارو میزاره تو لیست دانلودش و اعتبار اکانتشم تموم شه مشکلی نداره چون لینکها براش فعالن.
ممنون میشم یکم روانتر پاسخ بدید تا منم متوجه بشم
یک قسمت تو تنظیمات این افزونه هست بنام مسیر فایل های محافظت شده
چطور میتونم اون پوشه ای رو که در هاست دانلود برای اپلود فایلهای ویژه در نظر گرفتم رو با این افزونه هماهنگ کنم؟!

0  تشکر
جمعه ، 14 آگوست 2015     7:10 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

در کل کاری که اینجور افزونه ها میکنن اینه که شما وقتی میخوای لینک دانلود vip بزاری از قبل لینک اصلی رو به اقزونه میدی. بعد افزونه به تو یه کد میده تا هر جا خاصی دکمه دانلود رو بزاری . بعد کاربر که بخواد دان کنه بهش میگه باید ثبت نام کرده باشی و از این جور چیزا .. حالا فکر کنیم کرده :) وقتی که پرداخت کرده افزونه برای اون کاربر به مدت زمانی که اشتراک خریده یه لینک مجازی برای هر 10 تا فایل در نظر میگیره (نه به این معنا که این لینک ها جایی ثبت بشن). یعین لینک اصلی اصلا لو نمیره .

ساده بگم . فکر کن تو 10 تا فایل vip گذاشتی . هر کاربری که اشتراک بخره برای اون کاربر 10 تا لینک دانلود مجازی درست میشه که بعد از اینکه اشتراکشون تموم بشه از بین میرن . همین !

حالا نمیدونم این افزونه شما این قابلیت رو داره یا نه .

اگر نداشت به من یه ایمیل بزنید تا با هم یه فکریش بکنیم => 98scripts@gmail.com

موفق باشید .

2  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     11:40 ق.ظ #

archiman

Subscriber
1 پست1 تاپیک

نه این افزونه این قابلیتو نداره.

فقط لینکو وقتی بین شرتکد قرار میدی مخفی میکنه

یه قسمت داره واسه محافظت فایلها

http://s6.uplod.ir/i/00660/5xsvgolke6h2.png

منتها از ریشه هاست محسوب میشه.یعنی اگه فایلهامو تو هاست و تو ادرسی که تو عکس میبینید اپ میکردم مشکلی نبود.ولی لینکهای من جدا از هاست اصلی و از روی سرور مجازیمه

0  تشکر
شنبه ، 15 آگوست 2015     1:22 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام

من نمیدونم چقدر با وردپرس کار کردی و آیا بلد هستی که افزونه بنویسی یا نه .

باید یه صفحه تعیین کنی که هر کس میخواد دانلود کنه بره تو اون صفحه . بعد id فایل رو به اون صفحه میفرستی . (تو url صفحه) . حالا وقتی که کاربر روی دکمه دانلود کلیک کنه به همراه اطلاعات دانلود اون فایل مثل id اون فایل به این صفحه منتقل میشه .

حالا اول این صفحه چک میکنه که این کاربر vip یش هنوز فعال هست یا نه.بعد اگر بود میره با استفاده از id که بهش دادیم فایل رو پیدا میکنه و در صفحه جاری پیوست میکنه .

یه سری کارار باید کرد . به همین راحتی که میم نیست .

وقتی پیوست میشه تو صفحه دیگه url لو نمیره . یه کد مثل این قابلیت همچین کاری رو داره :

if ( is_user_vip() ) {
header('Content-type: application');
header('Content-Disposition: attachment; filename="invoice.pdf"');
readfile("{$_GET['ID']}.pdf");
} else {
die("عضویت ویژه شما تمام شده است.");
}

کد بالا خیلی ساده هست و فقط فایل های pdf رو باز میکنه .

خواستی میل بزن برات یه افزونه مخصوص این کار بزنم . یا افزونه خودت رو ویرایش کنم .

موفق باشید ... :)

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .