اتصال بانک asp

این تاپیک 8 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 2 سال و 11 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 869 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     9:54 ق.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

سلام و خسته نباشید

من یه وب سایت ساده درست کردم اما توی اتصال بانکش همش ایراد میگیره توی مورد مشابه انجام دادم از اون ایرادی نگرفت اما نمی دونم مشکلش چیه ؟ لطفا زودتر کمک کنید.ممنون

توی پایگاه داده هم دو تا جدول دارم یکی ثبت نام و یکی عنوان برای عضو گیری و گذاشتن عناوین و مطلب توی سایت.

اینجا فقط فایل های asp  رو گذاشتم بقیش نشد.

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     12:30 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

نمی دونم حجمش که کمه چرا نمیاد؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     12:42 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب باید بگید که چه خطایی میده،بعدشم فایلی این جا وجود نداره.از خطا یه عکس بگیرید و بعد اپ کنید و بذارید اینجا.

2  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     12:58 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

[quote=19630]خوب باید بگید که چه خطایی میده،بعدشم فایلی این جا وجود نداره.از خطا یه عکس بگیرید و بعد اپ کنید و بذارید اینجا.[/quote]

سلام آقا کیوان خوب شد اومدید سورسشو گذاشتم از خط آخر ایراد میگیره توی fill کردن مشکل داره. باید چیکار کنم؟

0  تشکر
چهار شنبه ، 25 دسامبر 2013     4:11 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

این کدی که نوشتید به کل غلطه شما کوئری INSERT کردن در دیتابیس رو نوشتید و حالا در خط آخر میخواید که آداپتر (da) دیتاست(ds) شمارو پر کنه،اما با کدوم اطلاعات؟کوئری رو غلط نوشتید،برای اجرای کوئری های INSERT,DELETE,UPDATE باید از متد ExecuteNonQuery مربوط به شی SqlCommand استفاده کنید و برای کوئری های SELECT  از روش بالا استفاده کنید.

2  تشکر
دوشنبه ، 30 دسامبر 2013     10:15 ق.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

سلام آقا کیوان من فکر کردم جواب ندادین امروز اینو دیدم. دستتون درد نکنه من این کدها رو از استادمون گرفتم. البته خودم فکر می کردم باید sqlcommad.ExecuteNonQuery اینجوری بنویسم هر کاری کردم نشد من الان این کدهای شما رو وارد کردم ولی بازم خطا داد چون عکسش بزرگ بود همیجا کپیش می کنم.( فک کنم منظورش اینه که باید کانکش رو open کرد. حالا شمام ببینید)

(ببخیشید عیب نداره کل فایلمو براتون ایمیل کنم تا خودتون ببینید البته فرصت زیادی هم ندارم)

0  تشکر
دوشنبه ، 30 دسامبر 2013     3:14 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

جدی واقعا استادتون این کدهارو داده؟؟؟ ببخشید منم یادم رفته مشکل همینه باید اول کانکشن رو باز کنید.

و بعدشم حتما در انتهای کد از این استفاده کنید.

1  تشکر
چهار شنبه ، 1 ژانویه 2014     2:35 ب.ظ #

zina

Subscriber
11 پست5 تاپیک

سلام مجدد.

آره بخدا البته بچه های دیگه نوشته بودن اجرا شده بود. نمی دونم مال من چرا بازم خطا میده. البته خطاش توی اتصا دیتابیسه میگه اصلا دیتا بیستی یافت نشد. براتون ایمیلش کنم؟ تروخدا زود جواب بدید زیاد فرصت ندارم.

0  تشکر
چهار شنبه ، 1 ژانویه 2014     4:08 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

میگه دیتابیس یافت نشد؟خوب شما مطئن هستید دیتابیس رو ایجاد کردید؟؟؟شرمنده باور کنید وقتشو ندارم.

0  تشکر
پست 1 تا 9 (از مجموع 9 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .