ابزارک در ساید بار اختصاصی

این تاپیک 9 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  +amirali ،‏ 2 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 655 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     4:09 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

سلام . من یه ساید بار اختصاصی برای  سایتم درست کردم  . ایا امکانش هست داخلش ابزارک هم بزارم؟ البته خودم داخلش ابزارک گذاشتم و کار میکنه ( ابزارک هایی که خودم درست کردم اگه کد هاشو  به صورت مستقیم داخل فایل ساید بار اختصاصی بزارم  در خروجی سایدبار هم نمایش داده میشه) ولی بعضی از ابزارک ها خاص هستن و پیچیده  در واقع  افزونه هستن اما با خودشون ابزارک دارن  مثل ابزارک آماره و یا ابزارک sb login . این ها رو چطور میتونم در ساید بار اختصاصیم اضافه کنم ؟ ایا با فراخوانی میشه؟ اگه میشه با چه کدی . در کل اگه راهی وجود داره بگید . سپاس

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     4:15 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام دوباره،بله میشه،در وردپرس امکان ثبت سادید بار های جدید وجود داره،این مطلب رو بخونید

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     4:33 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

من این ساید بار ها رو در قسمت نوشته ها میخوام بزارم . بعد اگه این کار رو بکنم این ساید بار برای همه نوشته ها نشون داده میشه . اما کاری که من میخوام بکنم این هست که میخوام برای نوشته های هر دسته یه ساید بار بسازم

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     4:52 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

شما با توجه به این آموزش و تاپیک های قبلی به راحتی می تونی اینکارو انجام بدی.

1  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     4:55 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام

شرط بگذارید براشون ..

1  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     5:33 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

با این وجود اگر بخوام برای نوشته های دو دسته ساید بار اختصاصی درست کنم باید دو ساید بار در قسمت مدیریت درست کنم درسته؟ فکر کنم راهش همین باشه .

سوال بعدش طبق اون اموزش ساید بار رو ساختم اما وقتی ابزارک اضافه کردم در خروجی ابزارک ها کادر نداشتن یه کلاس بهش اضافه کردم کادر بندی شدند اما به هم چسبیده هستن میخوام بین هر ابزارک یه کم فاصله داشته باشند . و اینکه عنوان هر ابزارک داخل هر ابزارک نباشه بیرون از کادر بشه باید چیکار کنم . عکس رو میذارم ببینید

در داخل کدی که میزارم کلاس  ( widget-container) گذاشتم تا کادر بندی شد حالا نمیدونم برای کارایی که میخوام کدوم کد ها رو دست کاری کنم 

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     5:54 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

1. بله همینطوره ..

2. راه های مختلفی داره. مثلا میتونید به ابزارکتون position: relative; و به عنوانش position: absolute; بدید و با دادن مقدار منفی برای top اون رو بیرون از کادر قرار بدید.

روش دیگر این هست که به ابزارکتون، کادر ندید و به کد یا متنی که درون ابزارک میگذارید، کادر بدید .. :)

1  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     7:47 ب.ظ #

alii900

Subscriber
32 پست11 تاپیک

ابزارک ها از قبل ساخته شده اند ابزارک ها یا مال خود قالب هستن یا مال افزونه نمیشه همه ابزارک ها رو دست کاری کرد نمیشه کدی به اون کدی که در فایلsidebar1    میزاریم اضافه کنیم؟

0  تشکر
دوشنبه ، 3 فوریه 2014     8:04 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

یا باید افزونه ادیت بشه، یا باید با استایل دهی (روش اولی که بالا عرض شد) حل بشه ..

1  تشکر
پنجشنبه ، 27 مارس 2014     10:13 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
202 پست28 تاپیک

استادان بزرگ سلام علیکم

منم همین مشکل قسمت اخر تایپیک رو دارم

میشه یه مثال بزنید که درست متوجه بشیم

من اتاسل بهش میدم ولی وقتی عنوان ابزارک رو از لبه سایدبار فاصله میدم بک گراندشم فاصله میگیره چیکارش کنم؟؟؟؟؟؟ اگه راست میگی جواب بده :) :)

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .