ابزارهای مورد نیاز برای طراحی وب

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  romanol300 ،‏ 3 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2321 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 2 ژوئن 2013     1:26 ب.ظ #

neghab69

Subscriber
2 پست2 تاپیک

سلام خسته نباشيد و واقعا ممنون از سايت مفيد و پركاربردتون. مشكل من اينه كه دقيقا نميدونم چه نرم افزارهايي رو براي اجراي كدهاي php , css و ... نصب كنم.يعني نميدونم wamp server و xamp رو چيكار بايد بكنم.البته الان wamp server رو نصب كردم و لي باز كدهاي php اجرا نميشه و اينكه يه جايي خونده بودم اگه اجرا نشد بخاطر تداخل با IIS مي باشد ولي من نميدونم IIS رو چگونه غيرفعال كنم چون من خودم سايت طراحي كردم با نرم افزارهاي مختلف و كدنويسي رو بلدم. واقعا ممنون ميشم اگر كمكم كنيد

0  تشکر
یکشنبه ، 2 ژوئن 2013     1:58 ب.ظ #

امیر

ناظم
840 پست3 تاپیک

سلام. به انجمن سون لرن خوش اومدید
کدهای html ، css و نیز جاوا اسکریپت و برنامه های سمت کلاینت دیگر به هیچ برنامه خاصی نیاز ندارند و کافیست با یک مرورگر، صفحه طراحی شده خود را باز کنید تا نتیجه آن را مشاهده نمائید.
برای اجرای کدهای php نیاز به نصب نرم افزاری مانند wamp server دارید تا کامپیوتر شما بتواند آنها را اجرا کند. توجه کنید که فایل های خود را باید در مسیر wamp\www قرار دهید. ضمنا باید برنامه فعال باشد. در حالت فعال، آیکون W برنامه در کنار ساعت ویندوز شما، به رنگ سبز خواهد بود.
اگر غیرفعال بود، با زدن start WampServer از منوی استارت فعال می شود.

3  تشکر
یکشنبه ، 2 ژوئن 2013     8:34 ب.ظ #

romanol300

Subscriber
7 پست1 تاپیک

اگه جوابی که امیر خان نوشتند مشکل رو حل نکرد. بر حسب تجربه خودم اگه آنتی ویروست نود32 هست باید یه قسمتش رو غیر فعال کنی.

در قسمت web access protection برو و تیک enable HTTP checking رو بردار. البته اینو بگه که وقتی کارت تموم شده اینو به حال اول برگردون.

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .