آموزش کامل استفاده از آیکن های زنده !

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2689 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 18 ژوئن 2014     8:54 ب.ظ #

طراحی سایت

Subscriber
28 پست3 تاپیک

با سلام خدمت همه ی بچه های سون لردی , اول اینکه شرمنده اگر تاپیک را جای نامناسبی یا موضوع نامناسبی زدم , فقط به علت ندانست قوانین و آشنا نبودن به انجمن است , در صورتی که تاپیک موضوع نامسبی دارد یا در مکان نامناسبی است  از مدیران خواهش میکنم تا به آن رسیدگی لازم را بکنند .

و دوم اینکه این تاپیک را به علت درخواست بسیار زیاد کاربران ایرانی و مخصوصا سون لردی و همچنین نبودن یک آموزش کامل در این باره زدیم .

خوب در این تاپیک قصد داریم :

لینک دانلود
آموزش نصب
آموزش استفاده
و آموزش تغییر رنگ و اندازه و ...

آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده بدیم .

خوب حالا سوال پیش میاید که این اصلا این آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده ! چه چیزی هستند ! اگر  بخواهیم یک توضیح شیک و مجلسی بهش بدیم باید بگیم که این آیـــــــــکــــــون هــــــای زنــــــده  تقریبا کار همون Font Awesome رو انجام میدن با این تفاوت که متحرک هستن و امکانات بیشتری مانند :

انتخاب رنگ آیکون ها
انتخاب اندازه آیکون ها
انتخاب مدت انیمیشن آیکون ها
انتخاب رنگ هاور آیکون ها
انتخاب تعداد و ...

را به کاربر می دهد ! خیلی خفنه .

حالا بریم سراغ آموزش استفاده از این آیکون ها :

ابتدا سورس این آیکون ها را از این لینک دانلود کنید و در پوسته خود بریزید ,

سپس این استایل را قبل از بسته شدن تگ </head> در  داخل قالب خود قرار یدید :

بعد این فایل های Jquery را بعد از بسته شدن تگ </head> ( ترجیها در خط آخر سایت خود )   قرار دهید :

خوب الان شما آیکون های زنده رو به قالب خود معرفی کردید حالا برای اینکه مطمن بشید این آیکون ها درست کار میکنند و مسیر معرفی رو درست وارد کردید این کد رو داخ قالبتون قرار بدید و ببینید که آیا آیکون ظاهر میشه یا نه !

اگر اومد یعنی اینکه شما مراحل را به درستی انجام دادی اگرم نیمود یعنی که یه جای کار یک اشتباهی انجام دادی !

خوب حالا اونایی که دوست دارن حرفه ای بشن و بتوتن هر کاری با این آیکون های بکنن این مطالب پایینی رو دنبال کنن .

همانطور که گفتیم برای استفاده از این آیکون ها در های جای قالب یاید کد زیر را قرار بدید :

درسته ؟ حالا این دقیقا چیه و چرا این کد و بدیم و چجوری متحرک میشه رو بهتون یاد میدم :

دقت کنید ما با استفاده از تگ :

ما آیکون های زنده رو فراخوانی میکنیم ولی فقط این کافی نیست باید بهش :

اسم
رنگ
اندازه
رنگ هاور
تعداد تکرار
مدت اجرای انیمیشن
و مدت اجرای انیمیشن رو بدید

حالا به ترتیب شروع میکنم به توضیحات درباره اینا :

1 - اسم  آیکون : اسم آیکون ! توضیخ خاصی براش وجود نداره این تگ اسم این آیکون مورد نظر شما را از کتابخانه livions فراخاونی میکنه مثل : facebook - timer - responsive - phone - desktop  و 360 تا آیکون دیگه ...

2 - رنگ آیکون : همانطور که اسم این تگ پیداست این تگ مشخص کننده رنگ آیکون شماست :

3 - اندازه آیکون : همانطور که اسم این تگ پیداست این تگ مشخص کننده اندازه آیکون شماست :

4 - رنگ هاور آیکون : بازم همانطور که اسم این تگ پیداست این تگ مشخص کننده رنگ هاور آیکون شماست :

5 - تعداد تکرار آیکون : این تگ هم مشخص کننده دفعات تکرار انیمیشن آیکون شماست :

6 - مدت زمان اجرای انیمیشن شما  :

دیدید چه راحت بود !
خوب دیگه برید حالشو ببرید منم برم دنبال زندگیم

بازهم از اگز تاپیک را در مکانی نامناسب زدم یا مطالب آموزشی مشکلی دارد آز  تمامی مدیران و کاربران پوزش میطلم و تقاضای بخشش دارم :

موفق و پیروز باشید
تهیه سازی : توسط احسان اسکندری از ایران وردپرس

25  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
چهار شنبه ، 18 ژوئن 2014     9:11 ب.ظ #

محمد مهدی اکرمی

Subscriber
605 پست28 تاپیک

سلام دوست عزیز

کی گفته که آموزش ندادیم ؟

در این پست برای دانلود گذاشته شده و در اون فایل راهنما همه چیز رو توضیح داده .

در هر حال از زحمت شما متشکرم ولی قبلش باید یه هماهنگی با آقای لقمان می کردید

5  تشکر
چهار شنبه ، 18 ژوئن 2014     9:17 ب.ظ #

طراحی سایت

Subscriber
28 پست3 تاپیک

[quote=27749]سلام دوست عزیز کی گفته که آموزش ندادیم ؟ در این پست برای دانلود گذاشته شده و در اون فایل راهنما همه چیز رو توضیح داده . در هر حال از زحمت شما متشکرم ولی قبلش باید یه هماهنگی با آقای لقمان می کردید [/quote]

سلام دوست عزیز چون بنده دیدم که در بیشتر نظرات آموزش نصب و استفاده درخواست شده فکر کردم آموزشی قرار داده نشده است :

[quote]من دانلود کردم
می شه یک فیلم آموزشی قرار بدید چطوری می شه استفاده کرد؟ [/quote]

[quote]من فکر کردم اموزش استفاده اش هست توی این مطلب بخاطر همین اشتراک ویژه خریدم ، لطف کنید اموزش قرار بدیییید لطفا
ایمیل من : mehrdad@mehrdadm.com[/quote]

[quote]سلام
من قسمت Documentation رو مطالعه کردم ولی متاسفانه نفهمیدم چطوری باید ایکون ها رو ایجاد کرد .
اگه امکان داره بگید چطوری ایجاد کنم و یا خودتون بسازید سورسشو اینجا بزارید تا متوجه بشم .
ممنون[/quote]

و ...

البته  همانطور که در اول تاپیک ذکر کردم در صورت پاک شدن , جا به جا شدن و ... تاپیک هیچ مشکلی ندارم و حق کاملا با شماست

7  تشکر
چهار شنبه ، 18 ژوئن 2014     9:41 ب.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

جناب ایران وردپرس، خیلی از شما ممنونم

زحمت کشیدید .

لینک این تاپیک رو در انتهای پست مذکور در سایت خواهیم گذاشت .

موفق باشید

17  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .