آیـــا PHP ســخــتــه ؟

این تاپیک 7 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  GoogleUser41 ،‏ 2 سال و 7 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 989 بازدید داشته است .

نویسنده پست
شنبه ، 3 می 2014     8:46 ب.ظ #

GoogleUser41

Subscriber
22 پست17 تاپیک

سلام خدمت همه سَروران

من تاحدودی بهhtmlو css مسلطم اما میخوام php رو هم یاد بگیرم .

من هیچ کلاسی نمیرم و از کتاب ها و خود آموز ها استفاده میکنم به نظر شما میشه php رو با این کتاب ها یاد گرفت .

اگه کتاب خوب در زمینه php سراغ دارید ممنون میشم اگه اسمشو برام بفرستید.

1  تشکر
شنبه ، 3 می 2014     9:48 ب.ظ #

aligh

Subscriber
136 پست33 تاپیک

سوال شما جالبه . اما اگر بخوام به سوال شما پاسخ بدم ، باید بگم پی اچ پی شیرین ترین زبونی هست که باهاش کار کردم .

درباره ی منبع هم باید بگم اگر شما زبان انگلیسی در حد متوسط به بالا بلد هستید بهتره از کتاب

Beginning PHP and MySQL 5 From Novice to Professional استفاده کنید . درباره ی منبع فارسی هم من از کتاب php جعفرنژاد قمی استفاده می کنم که کتاب جالبی هست و درصورت برخورد با مشکل هم از انجمن همین سایت کمک می گیرم .

2  تشکر
شنبه ، 3 می 2014     9:53 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

سلام و عرض ادب خدمت سید

شما کافیه پشتکار داشته باشید... من هم اول از هیچ زبانی سر در نمی آوردم ولی الآن تا یه حدی یاد گرفتم...احتیاجی هم به کلاس رفتن نیست فقط یه کم به زبان انگلیسی تسلط داشته باشید و از منابع انگلیسی و معتبر استفاده کنید

3  تشکر
یکشنبه ، 4 می 2014     5:27 ب.ظ #

حسین محمدی

Subscriber
482 پست60 تاپیک

در ضمن یکی از مزایای عالی PHP اینه...

شما اگه با css , html یه خطای سینتکس داشته باشید باید خودتون پیداش کنید ولی توی PHP حتی آدرس و شماره ی خط و علت و نوع خطا رو بهتون میگه...

2  تشکر
یکشنبه ، 4 می 2014     8:31 ب.ظ #

GoogleUser41

Subscriber
22 پست17 تاپیک

ممنون از جوابهاتون

من یک بار همون اوایل که میخواستم سایت طراحی کنم یک کتاب php دیدم اما چون اطلاع کاملی از روند یادگیری نداشتم اول از همه میخواستم که اونو بخونم که دیدم خـــیــــلــــی سخته .

به نظر شما بعد از کار کردن با htmlوcssوjavascript بازهم همینطور سخته یا نه ساده تره ؟

بازهم از جوابهایی که دادید ممنونم.

0  تشکر
دوشنبه ، 5 می 2014     7:37 ب.ظ #

GoogleUser41

Subscriber
22 پست17 تاپیک

سلام من توی این پستی که بالا گذاشتم کسی جوابمو نداد .
ممنون از عزیزانی که جواب بدن

0  تشکر
دوشنبه ، 5 می 2014     11:27 ب.ظ #

hamed_z2001

Subscriber
156 پست51 تاپیک

سلام

Html , CSS زبان برنامه نویسی نیستنئ و بیشتر به عنوان زبان قالب بندی صفحات وب از اونا یاد میشه

اما جاوا اسکریپت و PHP زبان برنامه نویسی هستند.اگه تا حالا برنامه نویسی (programing) انجام داده باشی یاد گیری هم جاوا اسکریپت و هم php خیلی آسونه . چون پایه همه زبانها یکیه و فقط syntax هاشون با هم تفاوت داره

0  تشکر
سه شنبه ، 6 می 2014     9:39 ق.ظ #

GoogleUser41

Subscriber
22 پست17 تاپیک

دستتون درد نکنه جوابمو گرفتم ممنون

0  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .