آیا می توانم ایده خودم را شخصی سازی کنم؟

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Yazda ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 371 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 12 آگوست 2015     9:49 ق.ظ #

comp101070

Subscriber
13 پست43 تاپیک

سلام و احترام:

دوستان بنده یک ایده دارم که مدتیه دارم توسط یک cms اختصاصی اون رو با php و htmlو.... می نویسم تا حالا هم 20 درصد کار پیش رفته تا اینکه از چن نفر پرسیدم و گفتند که چرا چرخ رو دوباره اختراع می کنی و می دونی که cms ای که تو داری می سازی نیاز به امنیت داره و نیاز به سئو داره و نیاز به بهینه سازی کد داره و..... که همه اینها مستلزم زمان هستن و شاید آخرش هم پر از باگ باشه؟؟؟

به فکر افتام که برم سراغ سیستم وردپرس و حداقل برای شروع کار از این cms استفاده کنم و درآینده سایت رو منتقل کنم

1- حالا می خواستم بدونم وورد پرس امکان هر چیزی رو داره؟ مثلا آپلود فایل ,چت آنلاین, و خیلی چیزای دیگه....

2- منظورم اینه که تا چه اندازه میشه افزونه های مختلف برای اون نوشت؟

3- انعطاف اون چه قدره آیا مثلا به اندازه سایت هایی مثل آپارات یا دی جی کالا یا .... می تونه قابل پیشرفت باشه؟

یادگیری افرونه نویسی چه میزان زمان میبره؟

4- در کل توصیه شما cms اختصاصی با صرف زمان هست یا اینکه وورد پرس؟

ممنون

1  تشکر
چهار شنبه ، 12 آگوست 2015     12:41 ب.ظ #

Yazda

Subscriber
87 پست2 تاپیک

سلام دوست عزیز ..

ببینید وردپرس با php نوشته شده .. بنابراین اگر به این زبان مسلط باشید و توابع و روش های ساخت افزونه رو در وردپرس هم یادبگیرید هر کاری رو میشه با وردپرس انجام داد.

یادگیری افزونه نویسی هم به خودتون بستگی داره اگه پی اچ پی رو مسلط باشید و یکی دو تا از آموزش هایی رو که در سطح وب موجود هست ببینید راحته.

اگه میخواید یه CMS بزرگ بنویسید و بفروشید و بعدا هم توسعه اش بدید خب نوشتن CMS چیز خوبیه ولی اگه میخواید فقط استفاده کنید ازش و چند تا سایت طراحی کنید از همین وردپرس یا جوملا استفاده کنید. قدرت و انعطاف پذیری هر دو هم خیلی بالاست و هر نوع سایتی رو میتونید باهاش پیاده سازی کنید.

موفق باشید

1  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .