آیا این دامنه مناسب است ؟

این تاپیک 3 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Pouya Kazemi ،‏ 3 هفته و 4 روز پیش .

این تاپیک تاکنون 152 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 9 نوامبر 2016     6:03 ب.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام ، بنده میخوام سایتی در زمینه های : آموزش گرافیک ، طراحی وب ، برنامه نویسی ، بازاریابی ، خلاقیت و همچین موضوع های راه اندازی کنم اما در انتخاب یک دامنه مناسب مشکل بزرگی دارم که متاسفانه رقابت داخل فضای مجازی خیلی سخت هست ، دامنه ای که من در نظر دارم اینستاوب هست instaweb.ir و ثبتش هم کردم . حال میخوام بدونم آیا این دامنه برای این موضوعات مناسب هست یا خیر ؟اگر از بین دوستان شخصی دامنه ای پیشنهاد داره بهم بگه ممنون میشم .

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 نوامبر 2016     1:35 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
548 پست4 تاپیک

سلام نام دامنه بهتره تا جایی که ممکنه مرتبط با فعالیت وب سایت باشه این نام رو در وهله اول که آدم میشنوه یاد عکس و کلیپ و کلا اینستاگرام میفته و کلمه وب هم اینستایی که در وب هست رو بخاطر میاره در کل زیاد مناسب نیست ولی نام سلیقه ای هست دیگه اما بهترع تا جایی که ممکنه مرتبط باشه که این نام با زمینه فعالیت شما تناسب زیادی نداره

پایدار باشید

0  تشکر
پنجشنبه ، 10 نوامبر 2016     8:49 ق.ظ #

єѕмαιℓ

Subscriber
16 پست20 تاپیک

سلام جناب وحید صالحی خب من چون این دامنه رو خیلی وقت پیش ثبت کردم و استفاده ای ازش نکردم میخوام برای این موضوعات راه اندازی کنم و استفاده کنم و اینکه چیزی دیگه به ذهنم نمیرسه . هرچی فکر می کنم می بینم ثبت شده و یا برای فروش با قیمت های بالایی قرار دادن . حالا شما یا دوستان در انتخاب نام دامنه میتونید کمکم کنید .

0  تشکر
شنبه ، 12 نوامبر 2016     11:46 ب.ظ #

Pouya Kazemi

Subscriber
VIP
10 پست1 تاپیک

سعی کنید یک مورد رو به عنوان اصلی انتخاب کنید و نوشتار فارسی و یا انگلیسی اون رو به ببینید آزاد هست یا نه، چون این اسم مناسب کار شما نیست. البته اگه تو کار بازاریابی برای اینستا گرام باشید یکمی مناسب هست. البته به نظر من

0  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .