آموزش asp.net

این تاپیک 15 پاسخ و 7 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  mahla69 ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 3235 بازدید داشته است .

تگ شده :  , ,

نویسنده پست
پنجشنبه ، 13 سپتامبر 2012     11:48 ب.ظ #

sahar20

Subscriber
0 پست1 تاپیک

با سلام

برای طراحی یک سایت علاوه بر html,css, php و جاوا اسکریپت و فتوشاپ چه چیز دیگری باید بلد باشیم آیا asp.net را هم باید بدانیم؟

اگر اینطوره میشه آموزش asp.net را هم در سایتتون داشته باشید؟

با تشکر و سپاس

3  تشکر
جمعه ، 14 سپتامبر 2012     1:45 ب.ظ #

محمدسینا معراجیان

Contributor
112 پست0 تاپیک

بستگی داره میخواین چکار بکنید!

5  تشکر
جمعه ، 14 سپتامبر 2012     10:44 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

معمولا به ترتیب بهتره html و css و جاوااسکریپت رو یاد بگیرید و بعد همونطور که محمدسینا گفت بسته به اینکه می خواید چی کار کنید باید سراغ یکی از دو زبان php و یا asp.net رفت !

5  تشکر
دوشنبه ، 15 اکتبر 2012     3:55 ب.ظ #

saba

Subscriber
10 پست7 تاپیک

سلام دارم با ای اس پی دات نت کا میکنم ولی نحوه قرار دادن عکس توی صفحه رو بلد نیستم لطفا راهنمایی ام کنید که پوشه عکس هامون رو در کجا ذخیره میکنیم و چطوری اونو در صفحه وب سایتمون فراخوانی می کنیم با تشکر صبا

2  تشکر
دوشنبه ، 15 اکتبر 2012     8:11 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

از این کد استفاده کن :

<asp:Image id="Image1" runat="server"
AlternateText="Image text"
ImageAlign="left"
ImageUrl="images/image1.jpg"/>

3  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     9:56 ق.ظ #

maryam

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام

من تاحدی با asp.net آشنام ولی دوس دارم این زبان رو از اول و به طور کامل مرور کنم و همه چیز در این زمینه رو یاد بگیرم.

میشه راهنماییم کنید ؟

با تشکر

1  تشکر
شنبه ، 1 دسامبر 2012     12:29 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

سلام

شما می تونید این کتاب مجموعه ی آموزشی asp.net فارسی رو دانلود کنید و مطالعه بفرمایید :

http://7learn.com/other/ebooks/asp.net/ASP.NET%20ebook%20(7Learn.com).zip 

4  تشکر
یکشنبه ، 9 دسامبر 2012     10:35 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

[quote=5986]سلام دارم با ای اس پی دات نت کا میکنم ولی نحوه قرار دادن عکس توی صفحه رو بلد نیستم لطفا راهنمایی ام کنید که پوشه عکس هامون رو در کجا ذخیره میکنیم و چطوری اونو در صفحه وب سایتمون فراخوانی می کنیم با تشکر صبا[/quote]
 سلام،شما میتونید یک پوشه با نام images تو پوشه محل ذخیره webform ها و دگر فایل های پروژتون ایجاد کنید و عکس هارو اونجا ذخیره کنید.
مثلا فایل default.aspx  میخوایم یه عکس قرار بدیم،پوشه images رو کنار همین صفحه درست کردیم و عکس هارو با سایز مشخص اونجا قرار داذیم.
خوب از صفحه design  کنترل image  رو تو محل مورد نظر بکشید،روش کلیک کنید و در پنجره Properties  خاصیت imageurl رو کلیک کنید تو پنجره ای که باز میشه پوشه images رو که ساخته بودین نشون میده بازش کنید و عکس مورد نظر رو انتخاب کنید.

اگه خواستین از قسمت html اضافه کنید از همون کد که آقا لقمان بالا گفته استفاده کنید.

3  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     1:44 ب.ظ #

mahla69

Subscriber
7 پست1 تاپیک

سلام من یک کتاب آموزش سی شارپ 2012 در محیط ویژال استودیو  به زبان فارسی می خواستم  پیدا نکردم  میشه شما کمکم کنید  اگه 2010 هم بود اشکالی نداره

خودم  سی شارپ 2005 رو دارم ولی محیطش با ویژال استودیو 2012 خیلی متفاوته آخه میخوام با ویژال استودیو 2012 شروع کنم به کار کردن لطف میکنید جوابم رو بدید

1  تشکر
شنبه ، 20 جولای 2013     1:57 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام اگه کتاب PDF می خواین باید تو نت جستجو کنید،اگه هم کتاب چاپی می خواید به نظرم کتاب های انتشارات ناقوس می تونه مفید باشه یه سری به سایتش بزنید،اما اگه pdf انگلیسی بخواید تو نت سرچ کنید یه pdf هم بذارید کنارش کلی براتون کتاب میاره.انتشارات Wrox خوبه، کتب های For Dummies  هم خیلی عالی توضیح داده.

3  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 16 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .