آموزش ساخت پلیر فلش با سوئیچ مکس

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  کیوان علی محمدی ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 2541 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     7:33 ب.ظ #

jan_

Subscriber
2 پست1 تاپیک

سلام من به آموزش يه پلير ساده رو با كنترل كننده Play/Stop احتياج دارم

چون خروجي اين پلير به صورت جاوا اسكريپت هست اجبارا اينجا تاپيك رو باز كردم

نمونه پلير در اين سايت: يك آوا

0  تشکر
پنجشنبه ، 25 جولای 2013     9:00 ب.ظ #

meyti pugo

Subscriber
58 پست10 تاپیک

سلام فلش دیگه یک چیزه دموده و و سنگینه.. پیشنهاد من تگ video در html5 هست..  که میتونید به راحتی هر چیزی بخواید روش اعمال کنید در عرض 1 دقیقه

2  تشکر
جمعه ، 26 جولای 2013     1:45 ق.ظ #

jan_

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=13305]سلام فلش دیگه یک چیزه دموده و و سنگینه.. پیشنهاد من تگ video در html5 هست.. که میتونید به راحتی هر چیزی بخواید روش اعمال کنید در عرض 1 دقیقه [/quote]

سلام به شما

براي فايل هاي صوتي ميخام نه تصويري به سايت مراجعه كنيد منظورمو دقيقتر متوجه بشيد

بازم سپاس

1  تشکر
جمعه ، 26 جولای 2013     10:50 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام اگه یه پلیر ساده برای پخش فایل های صوتی میخوای که کوچیک و جمع و جور هم باشه،یه سر به لینک پایین بزن .

http://www.alsacreations.fr/dewplayer.html

4  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     10:12 ب.ظ #

jan_

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=13317]سلام اگه یه پلیر ساده برای پخش فایل های صوتی میخوای که کوچیک و جمع و جور هم باشه،یه سر به لینک پایین بزن . http://www.alsacreations.fr/dewplayer.html [/quote]

كيوان جان سپاس

سايتي كه معرفي كردي فقط با دادن موزيك بهت يه پلير آماده تحويل ميده

اما من آموزش ساخت يه موزيك پلير رو ميخام مشابه موزيك پلير سايتي كه لينك دادم

0  تشکر
سه شنبه ، 30 جولای 2013     2:55 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

اون سایتی که بهت معرفی کردم موزیک پلیر خام هم بهت میده،من خودم با همین پلیر برنامه نویسی هم کردم که اطلاعات رو از دیتابیس بگیره و نمایش بده،شما باید آدرس فایل موزیک رو توی دیتابیس بذاری و بعد وقتی صفحه لود شد و اطلاعات از دیتابیس اومد به جای آدرس فعلی آدرسی رو که از دیتابیس خوندی قرار بدی.(توی وردپرس هم میتونی برای آدرس فایل از Custom Field استفاده کنی )

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .