آموزش ریسپانسیو

این تاپیک 4 پاسخ و 5 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  سید محمد رضا صدیقی ،‏ 1 سال و 2 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 382 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 8 اکتبر 2015     2:36 ق.ظ #

Programmer

Subscriber
4 پست2 تاپیک

با سلام خدمت اساتید گرامی

من میخوام آموزش طراحی ریسپانسو رو از پایه و بدون استفاده از قریم ورک ها یاد بگیریم

یعنی خودم با استفاده از کدنویسی css و... یک قالب ریسپانسیو طراحی کنم

اگه ممکنه مقاله یا داکیومنتی برای آموزش بهم معرفی کنید

با تشکر

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 اکتبر 2015     9:14 ق.ظ #

اسماعیلی حسین

Subscriber
20 پست3 تاپیک

با استفادخ از مدیا کوئری ها  در css میتونید این کار رو انجام دهید

0  تشکر
پنجشنبه ، 8 اکتبر 2015     12:53 ب.ظ #

میوند بارکزی

Subscriber
118 پست3 تاپیک

سلام دوست عزیز

به نظرم ریسپانسیو کردن سایت بدون فریمورک کار درستی نیست و مشکل ایجاد میکنه و اگر تمایل داشتین میتونین از دوره بوت استرپ سون لرن که بهترین آموزش بوت استرپ هست استفاده کنید ولی من براتون یه داکومنت قرار میدم امیدوارم بدرتون بخوره

لینک

اگه بازم براتون گیج کننده بود میتونین تو دوره طراحی وب سون لرن ثبت نام کنید که به صورت عملی ریسپانسیو کردن رو آموزش دادن.

موفق باشید

1  تشکر
جمعه ، 9 اکتبر 2015     1:09 ب.ظ #

lyon

Subscriber
31 پست21 تاپیک

سلام

به نظرم با استفاده از فریم ورک کار کنید خیلی بهتر تا بخواید از مدیا کوئری استفاده کنید

من پیشنهاد میکنم که bootstrap رو یاد بگیرید.

اینم لینک آموزش که خیلی ساده و روان هستش

http://www.w3schools.com/bootstrap/

0  تشکر
شنبه ، 10 اکتبر 2015     5:57 ق.ظ #

سید محمد رضا صدیقی

Subscriber
203 پست21 تاپیک

دوست عزیز همونطور که دوستان گفتند هم میشه از مدیا کوئری ا استفاده کرد هم از فریم ورک ها نگاه کنید به نظر بنده باید هردو را بلد باشید. چرا ؟

چون بستگی داره که برای چه کاری بخواهید استفاده کنید.

برخی مواقع هست می خواهید یک قالب متوسط ایجاد کنید و اینکه می خواهید سرعت برنامه نویسی و... بره بالا بهتره از فر یم ورک استفاده کنید خیلی بخش ها تکمیل هست و شما فقط کافیه html را بنویسید و اکثر استایل دهی ها از قبل انجام شده.

ولی یک موقع هست که نه می خواهید یک کار حرفه ای انجام بدید و اختصاصی کار کنید و... که اینجور مواقع اصلا استفاده از فریم ورک ها پیشنهاد نمیشه چرا ؟ چون اولندش باید توی یک چارچوب خاص کار کنید و ممکنه اگر بخواهید خارج اون چارچوب کاری بکنید با تداخل و یک عالمه مشکلات بر بخورید یک و دومندش فریم ورک ها تا یک جایی خوب هستند ولی برخی مواقع مشکلاتی دارند که استفاده نکردنشون بهتر از استفاده کردنشون هست.

ولی خوب گفتم بر اساس کاری که می خواهید انجام بدید متغیر هست . یا اینکه می تونید توی کار های کوچک تر از فریم ورک های ساده تر مثل pure یا w3 استفاده کنید.

0  تشکر
پست 1 تا 5 (از مجموع 5 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .