آموزش درگاه پرداخت

این تاپیک 5 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  لقمان آوند ،‏ 2 سال و 5 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 673 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 6 جولای 2014     1:41 ق.ظ #

arta

Subscriber
3 پست2 تاپیک

از دوستان کسی می تونه کار با اسکریپت های php درگاه های پرداخت رو بگه ؟

بخواهیم واسه یه سایت خرید آنلاین بذاریم تنظیماتش چه طوریه ؟ لطفا فورا سراغ اسکریپت فروشگاه ساز و پارس پال نرین

1  تشکر
یکشنبه ، 6 جولای 2014     11:21 ق.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

واقعا این مشکل منم هست. با وجود اینکه من وبلاگ نویسم ولی خیلی به اموزشهای این کار نیاز دارم. متاسفانه در فضای اینترنت هم آموزش خوب و جامعی نیست. اگه کسی از دوستان بتونه آموزشی جامع و مفید رو تدارک ببینه واقعا دعا گوی ایشان خواهیم بود

1  تشکر
دوشنبه ، 7 جولای 2014     2:26 ق.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

کد درگاه های پرداخت (پس از ثبت نام در بانک و دریافت درگاه و merchantID) از طریق بانک ها در اختیار کاربرانشون قرار داده میشه و معمولا حاوی اسنادی هست که به خوبی نحوه ی استفاده از درگاه رو توضیح دادند .

0  تشکر
دوشنبه ، 7 جولای 2014     6:16 ق.ظ #

arta

Subscriber
3 پست2 تاپیک

تشکر بابت پاسختون، بسیار استفاده کردم.

0  تشکر
دوشنبه ، 7 جولای 2014     9:20 ق.ظ #

naani

Subscriber
106 پست60 تاپیک

البته من منظورم آموزشی جامع با توضیحات دقیق بود که امیدوار هستم در سون لرن قرار داده بشه که انشاا... مفید فایده باشه. احتمالا پاسخ دوستمون arta  هم نوعی اتتقاد باید بوده باشه!!

0  تشکر
دوشنبه ، 7 جولای 2014     1:09 ب.ظ #

لقمان آوند

مدیر ارشد
VIP
1704 پست5 تاپیک

[quote=28570]البته من منظورم آموزشی جامع با توضیحات دقیق بود که امیدوار هستم در سون لرن قرار داده بشه که انشاا... مفید فایده باشه. احتمالا پاسخ دوستمون arta هم نوعی اتتقاد باید بوده باشه!![/quote]

دوست عزیز شما باید اول برید بانک و برای درگاه اقدام کنید تا بعد بتونید از اون استفاده کنید . تا درگاه رو نداشته باشید نمی تونید استفاده کنید . هر وقت هم که درگاه رو بهتون دادن خودشون مستندات کامل و جامعی رو بهتون میدن که با توضیحات کامل نحوه ی استفاده رو گفتن ...

0  تشکر
پست 1 تا 6 (از مجموع 6 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .