آمارگیر دقیق وردپرس

این تاپیک 2 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  moj ala ،‏ 1 سال و 8 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 563 بازدید داشته است .

نویسنده پست
جمعه ، 3 آوریل 2015     12:58 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

سلام دوستان-من هر افزونه آمارگیر برای وردپرس بود رو امتحان کردم اما همه اونها بازدید ها رو زیاد میشماره - کسی اگه میدونه مشکل اینا چیه لطف کنه در این زمینه راهنماییم کنه-همه ی آمارگیرهای معروف رو امتحان کردم اما واضح که بیشتر از حد واقعی بازدیدها رو  میشماره-تعداد بازدید کننده ها رو هم به همین شکل امار غلط میده-چجوری میتونم به دقیق ترین شیوه آمار تهیه کنم و اونو در صفحه اصلی سایتم نمایش بدم؟

0  تشکر
جمعه ، 3 آوریل 2015     4:33 ب.ظ #

مهدی حسینیان

Subscriber
118 پست19 تاپیک

دوست عزیز ، شما زمانی که افزونه wp-statistics را فعال می کنید در بخش بلوکه ها یا همون ابزارک های قالب در پنل مدیریت گزینه جدیدی به وجود می آید که می توانید از اونها استفاده کنید . البته شورت کد های این افزونه هم در سایت وردپرس موجود می باشند .

اگر دقت کرده باشی این افزونه برای هر کدام از گزیه های آماری دو حالت داره :

تعداد بازدید کننده

تعداد بازدید

اگر یک فرد 10 بار سایت رو باز و بسته کنه در حالت تعداد بازدید کننده یک عدد حساب میشه اما در حالت تعداد بازدید 10 عدد حساب میشه و این بخاطر اینکه در حالت تعداد بازدید کننده تعداد آی پی های ورودی رو می شماره و در حالت تعداد بازدید که همون تعداد بازدید رو می شماره یعنی تعداد دفعات باز و بسته شدن صفحات مختلف سایت که روی وردپرس نصب شده باشند .

قابل توجه باشه که اگر وارد صفحه ای از سایت بشی که با وردپرس ساخته نشده یا پشتیبانی نمیشه و از فایل منیجر هاستت پوشه ها و فایل های جدیدی برای این صفحه ایجاد کردی و با ورود به این نوع صفحات اصلا جزء آمار وردپرس سایتت حساب نمیشه و باید از کد های های آمار استفاده کنی که معروفترین آنها در ایران ابزار آمار گیر وبستمر هست .

1  تشکر
یکشنبه ، 5 آوریل 2015     2:59 ب.ظ #

moj ala

Subscriber
69 پست54 تاپیک

من هم همین افزونه رو نصب کردم اما همینجور که می گم بازدیدها دروغیه و واضحه

چون من مثلا چند صفحه از سایتم رو که توی تبهای مختلف باز میکنم می بینم تعداد افراد آنهاین رو نوشته 4 تا !!!

مثلا من 6 صفحه از سایت رو در تبهای مختلف که باز میکنم تعداد افراد آنلاین رو نوشته 6 نفر!!!

0  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .