آرشیو مطالب

این تاپیک 9 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  sana_esi ،‏ 3 سال و 4 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 861 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
شنبه ، 27 جولای 2013     11:09 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

سلام.من میخواستم برای سایتم آرشو مطالب بزارم ولی نمی دونم چطوری این کار را انجام بدم.اگه کسی میدونه کمکم کنه.با تشکر از شما

1  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     11:24 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام خوب ساختن آرشیو هم مثل نمایش دادن مطالب سایتته،فقط  فرقش اینه که همه مطالب یک دسته بندی خاص رو باید از دیتابیس واکشی کنی و نمایش بدی،مثل آرشیو مطالب آموزشی.

0  تشکر
شنبه ، 27 جولای 2013     11:28 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

ممنون.گفتم شاید ترفند خاصی داشته باشه

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     12:50 ق.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

مثلا چه ترفندی؟

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     1:36 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

نمی دونم .

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     1:44 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

کدنویسی را چطوری انجام بدم؟باید خودم مطالبی را که میخوام بفرستم توی آرشیو یاجوری باشه که خودشون بعد از گذشت هرفصل توی آرشیو فرستاده بشن

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     2:51 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

ببین مثلا اگه توی سایت مطال رو از دسته بندی های مختلف و هر دسته بندی توی یه قسمت نشون میدی،آخرش باید یه لینک آرشیو اون دسته رو بذاری که کاربر بعد از کلیک بره صفحه ای کل مطالب اون دسته رو نشون بده،برای اون تگ a هم باید کوئری استرینگ رو براش بفرستی مثل این :

اینجا اون صفحه archive.php صفحه نمایش مطالب آرشیو و اون cat هم که مقدارش شده 23 میشه کوئری استرینگ ما که  باید بر اساس اون مطالب این دسته 23 رو واکشی کنی و نمایش بدی.

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     4:14 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

این که شما میگین درست.بعضی از سایت ها آرشیو فصلی دارتد یعنی هر فصلی که تموم میشه اطلاعاتش اوت فصل وارد ارشیو میشه و دیگه تو صفحات اصلی نمایش داه نمیشن اگه کسی خواست اونا رو ببینه باید به آرشیو مراجعه کنه ومن سوالم اینه که توی قسمت مدیریت برای هر پست یک گزینه آرشیو بزارم که هر وقت خواستم اون مطلب را بفرستم توی آرشیو؟چطوری باید مطلبی را به آرشیو اضافه کنم میدونم راههای مختلفی هست میخوام بدونم اصولی ترش کدومه

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     5:26 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب اینم که میگی میشه انجام داد،می تونی برای جدول مطالب یه فیلد تعریف کنی به اسم مثلا post_status مثل وردپرس،بعد اگه خواستی آرشیوش کنی مقدار این فیلد رو مثلا تغییر بدی archive وفقط مطالبی رو توی صفحات اصلی نشون بدی که archive نباشه.

0  تشکر
یکشنبه ، 28 جولای 2013     7:11 ب.ظ #

sana_esi

Subscriber
VIP
72 پست34 تاپیک

ممنونم.

0  تشکر
پست 1 تا 10 (از مجموع 10 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .