کمک ! لطفا کمک کنید

این تاپیک 53 پاسخ و 6 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  imen avijeh ،‏ 4 ماه و 3 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 9099 بازدید داشته است .

نویسنده پست
چهار شنبه ، 9 آوریل 2014     11:27 ب.ظ #

علی

ناظم
173 پست3 تاپیک

درضمن در هاست های رایگان نام میزبان بجای localhost کلمه زیر میباشد !

mysql.main-hosting.com

3  تشکر
پنجشنبه ، 10 آوریل 2014     10:18 ق.ظ #

+amirali

Subscriber
213 پست29 تاپیک

پیامک جان اگه نظر منو میخوای فعلا هاست نخر چون فعلا هیچی بلد نیستی..!

تو فعلا بلد نیستی وردپرس رو نصب کنی.... این از این

حالا گیریم که وردپرس رو نصب کردی و چون وردپرس خودش پوسته (قالب) پیشفرضش خیلی ساده و پیش پا افتاده است بازم با مشکل بر میخوری و ایندفه نیاز به قالب حرفه ای برای سایتت داری که بازم چون خودت بلد نیستی قالب طراحی کنی مجبوری دست بکنی تو جیب مبارکت و پول خرج کنی یا اینکه دست به زانو بشینی و به سایتت با قالب پیش فرض نگاه کنی که این اصلا مقرون به صرفه نیست

پس راه حل خوب و بهتر اینه که اول اون نرم افزار شبیه ساز سرور رو دانلود کنی بعد وردپرس رو روی سیستمت نصب کنی و سپس به دنبال کارکردن با اون و اموزش های مربوط به وردپرس رو دنبال کنی بعد اگه توانایی کار کردن رو داشتی و برات جالب بود و تونستی اونو مدیریت کنی اقدام به خرید هاست و دامنه کنی

هاست و دامنه ای که تو برای سایت موزیک میخوای حداقل حداقل که دیگه خیلی کم باهات حساب کنن کمتر از 50 هزار نیست اگه کسی کمتر از این بهت بده کلاه سرت گذاشته :)

پس توصیه های ایمنی و رفاقتیی که بهت کردمو جدی بگیر....

البته شاید پولدار باشی و بخوای ولخرجی کنی:) که بعید میدونم :) :)

3  تشکر
شنبه ، 2 آوریل 2016     10:14 ب.ظ #

sam hek

Subscriber
1 پست0 تاپیک

سلام وقت بخیر. ضمن تشکر از مطالب مفیدتان
2 سوال داشتم:
1- من از نسخه 2.0.3.1 استفاده می کنم ولی در قسمت ماژول ها قسمت “اخبار” را اصلا ندارم. آیا باید نصب کنم و آیا نصب آن رایگان است؟
2- من فقط 5-6 عکس در فروشگاه خود قرار داده ام ولی دیگر نمی توان عکسی قرار داد چون خطا می دهد که حافظه پر شده است. چه راه کاری پیشنهاد میدهید؟

2  تشکر
شنبه ، 5 نوامبر 2016     4:20 ب.ظ #

imen avijeh

Subscriber
4 پست1 تاپیک

به این سایتا سر بزنید تا جواب سوالتونو کامل بگیرید

ترخیص کالا از گمرک

تجهیزات اداری

ترخیص خودرو از گمرک

1  تشکر
پست 51 تا 54 (از مجموع 54 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .