نمایش تصادفی تبلیغات

این تاپیک 7 پاسخ و 4 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  Pakdaman ،‏ 3 سال و 6 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 1039 بازدید داشته است .

تگ شده :  

نویسنده پست
پنجشنبه ، 19 سپتامبر 2013     3:39 ب.ظ #

ARS

Subscriber
2 پست1 تاپیک

درود ;

من یه اسلایدر دارم که چندتا عکس و لینک توش قرار داره و برای تبلیغات استفاده می کنم می خوام طوری باشه که نمایش تبلیغات به طور اتفاقی باشه یعنی به طور تصادفی هرکدوم از تبلیغات اول یا دو ویا.. در اسلایدر نمایش داده بشه !!

الان تبلیغات بالای صفحه شما هم هر کدوم به طور تصادفی جاشون عوض میشه! همچین چیزی تقریبا!!

مرسی

1  تشکر
پنجشنبه ، 19 سپتامبر 2013     6:46 ب.ظ #

رضا ساطع بیدگلی

Subscriber
199 پست51 تاپیک

والا من که چیزی بلد نیستم در این زمینه اما فکر کنم آقا کیوان بلد باشه

1  تشکر
پنجشنبه ، 19 سپتامبر 2013     11:44 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

سلام محتوای اسلایدرتون چطوری تولید میشه؟از پلاگین استفاده می کنید یا خودتون کد نویسی انجام دادید؟

1  تشکر
جمعه ، 20 سپتامبر 2013     10:35 ق.ظ #

ARS

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=16213]سلام محتوای اسلایدرتون چطوری تولید میشه؟از پلاگین استفاده می کنید یا خودتون کد نویسی انجام دادید؟[/quote]

سلام

نه کیوان جان افزونه نیست به صورت دستی به شکل زیر باید وارد کنم:

0  تشکر
جمعه ، 20 سپتامبر 2013     11:30 ق.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

به نظرم از افزونه Datafeedr Random Ads V2   استفاده کنید

خیلی راحت بنر های تونو به صورت رندوم به نمایش میزاره ، خوبیش اینه که یه کد اختصاصي براي هر دسته (جند گروه بنر بسته به سلیقه خودتون با ابعاد مختلف میتوانید ایجاد کرد) براي شما ميسازه كه هر جاي قالب كه بخوايد ميتوانيد به نمايش بزاريدش

1  تشکر
جمعه ، 20 سپتامبر 2013     12:05 ب.ظ #

کیوان علی محمدی

Authorplus
VIP
1792 پست4 تاپیک

خوب شما باید یه آرایه توی جاوا اسکریپت ایجاد کنید و این لینک ها رو به صورت کامل داخلش قرار بدید،بعد هم از این آموزش استفاده کنید و آرایه رو به صورت رندوم به هم بریزید،در نهایت هم آرایه رو به خروجی ببرید.با استفاده از اون آموزش هر بار آریاه شما در هم ریخته میشه و لینک های تبلیغات شما هم در ترتیب های مختلف به نمایش در میاد.موفق باشید.

2  تشکر
جمعه ، 20 سپتامبر 2013     3:54 ب.ظ #

ARS

Subscriber
2 پست1 تاپیک

[quote=16217]به نظرم از افزونه Datafeedr Random Ads V2 استفاده کنید خیلی راحت بنر های تونو به صورت رندوم به نمایش میزاره ، خوبیش اینه که یه کد اختصاصي براي هر دسته (جند گروه بنر بسته به سلیقه خودتون با ابعاد مختلف میتوانید ایجاد کرد) براي شما ميسازه كه هر جاي قالب كه بخوايد ميتوانيد به نمايش بزاريدش [/quote]

ممنون ولی من از یه اسلایدر استاتیک استفاده می کنم و نمی خوام از افزونه استفاده کنم...

[quote=16220]خوب شما باید یه آرایه توی جاوا اسکریپت ایجاد کنید و این لینک ها رو به صورت کامل داخلش قرار بدید،بعد هم از این آموزش استفاده کنید و آرایه رو به صورت رندوم به هم بریزید،در نهایت هم آرایه رو به خروجی ببرید.با استفاده از اون آموزش هر بار آریاه شما در هم ریخته میشه و لینک های تبلیغات شما هم در ترتیب های مختلف به نمایش در میاد.موفق باشید.[/quote]

راستش جاوا اسکریپت بلد نیستم!!! کد آماده ای نیست؟؟

0  تشکر
جمعه ، 20 سپتامبر 2013     9:22 ب.ظ #

Pakdaman

Subscriber
15 پست3 تاپیک

یه سر به این جا بزن ببین کارت راه میوفته

2  تشکر
پست 1 تا 8 (از مجموع 8 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .