مشکل در تغییر عکس Css

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 1 هفته و 5 روز پیش .

این تاپیک تاکنون 127 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 9 ژانویه 2017     3:31 ب.ظ #

استاد

Subscriber
1 پست4 تاپیک

سلام ببخشید یه سوال داشتم

در بعضی از وبلاگ ها برای تغییر هدر و سربرگ ها و ... باید از توی css باید تغییر داد. اما توی css بعضی وقت ها فقط اسم عکس مثلا aks.jpg و بدون آدرس حالا وقتی هم جای این اسم آدرس عکس مورد نظر رو میگذاریم بعد وبلاگ کلا بهم میریزه یعنی نه اون عکس ما میاد نه عکس های دیگه توی css در وبلاگ.حالا چطوری عکس مورد نظر رو بزاریم و وبلاگ هم بهم نریزه؟

0  تشکر
:: این تاپیک، پاسخ تائیدشده دارد : مشاهده پاسخ تائید شده توسط سوال کننده
دوشنبه ، 9 ژانویه 2017     4:50 ب.ظ #

مهران

Subscriber
191 پست2 تاپیک

عزیزم اگه طراحی بلد باشید که کار آسونیه ، در ثانی مگه ممکنه عکس بدون آدرس باشه؟؟ مگه میشه؟؟ مگه داریم؟؟

اگه اون عکس سایز مثلا 700 در 300 باشه ، اگه بخوایید مشکلی پیش نیاد یا باید عکس ثانویه هم 700 در 300 باشه یا اینکه با استفاده از css اجبار کنید همچین سایزی داشته باشه

عکس مد نظرتون رو در یه آپلود سنتر دائمی آپلود کنید(توصیه می کنم پیکو فایل یا اگه میهن بلاگ باشه توی فضای مخصوصش یا اگه بیان باشه در صندوق بیان) لینکشو بزارید به همراه کد قالب وبلاگتون ، من براتون انجام میدم

موفق باشید

0  تشکر
دوشنبه ، 9 ژانویه 2017     5:24 ب.ظ #

استاد

Subscriber
1 پست4 تاپیک

کار نشد نداره - بیا این خود css عکس ها داخل ( )  بدون آدرس هست

http://sayberi174.ir/theme/moharam/c.css

0  تشکر
سه شنبه ، 10 ژانویه 2017     12:31 ق.ظ # پاسخ تائید شده توسط سوال کننده

مهران

Subscriber
191 پست2 تاپیک

اول اینکه اگر زمانی دیدی کسی وقت گذاشت به سوال شما پاسخ داد روی دکمه ی تشکر کلیک کن :)

من بازم سر حرف خودم هستم عکس بدون لینک نداریم لینک عکس هدر اون سایت که فرستادی اینه

http://sayberi174.ir/sayberi174ir/top.jpg

تا جایی که متوجه شدم صاحب اون بلاگ یه سایت خبری و چند تا سایت متفرقه در مورد همون موضوعات داره ، فایل استایل روی هاست شخصی ایشونه ، ما دو نوع لینک دهی داریم ، یکی آدرس کامله ، مثل عکس بالا ، یکی هم نسبی ، که ایشون لینک دهی نسبی کرده ، اگر شما بخوایید همچین کارایی بکنید باید یه هاست شخصی تهیه کنید (ماهی 2 هزار الی حداکثر 3 هزار ) که دیگه نگران حذف شدن عکس های وبلاگتون هم نباشید

اما من مشکلی در مورد اینکه نشه لینک عکس رو تغییر داد ندیدم ، شما بیایید در یه فضای رایگان ترجیحا پیکو فایل که 10 گیگابایت فضای رایگان میده ، عکس مورد نظرتون رو آپلود کنید و بعد ، آدرس کامل عکستون رو در بخش مورد نظر بزارید مثلا من برای تست در عکس پیوست شده این کار رو کردم البته با آدرس کامل.

شما باید یه پیش زمینه ای در مورد html و css داشته باشید تا حرف منو کامل درک کنید.

اگر متوجه قسمتی از حرفام نشدید یا مشکلی داشتید بفرمایید تا بیشتر راهنمایی کنم

عکس پیوست

2  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

این تاپیک پاسخ تائید شده دارد و بسته شده است .