سئو سایت و برند شدن در گوگل

این تاپیک 1 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 11 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 327 بازدید داشته است .

نویسنده پست
پنجشنبه ، 21 آوریل 2016     9:06 ب.ظ #


الهام ناهید

Subscriber
0 پست4 تاپیک

شاید دیده باشید که با جستجو آتلیه کودک در گوگل مواردی از آتلیه کودک ها به شما پیشنهاد می گردد و در واقع گوگل برند آنها را در زمینه کاریشان شناخته است. اما چگونه در پروسه سئو سایت خود می توانیم این امر را اجرا نماییم و در واقع برند خود را به گوگل بشناسانیم. اینکه کاربران برند شما را در نتایج ، جستجو نماید موجب شناساندن برند به گوگل می شود. اما در ادامه بیان خواهیم نمود که چگونه می توانید با اجرای فاکتورهای در پروسه سئو سایت ، شناساندن برند خود را به گوگل عملی نمایید.
جستجو برند توسط کاربران
مهم ترین عامل در شناساندن برند به گوگل این می باشد که کاربران نام تجاری و برند شما را جستجو نمایند. اگر کاربران با برند شما آشنا باشند پس برای اتصال نام شما را جستجو می نمایند و این جستجو می تواند موجب شناساندن برند شما به گوگل می شود.

متن انکر تکست در شناساندن برند
از دیگر مواردی که موجب شناساندن برند شما به گوگل می شود تولید لینک با انکر تکست متناسب با برند شما می باشد. لینک های با برند خود در فروم ها ، سایت های دیگر ، سایت های پر ترافیک و یا با انتشار خبر ایجاد نمایید.

social-media-seo-logos-mcseo
social-media-seo-logos-mcseo
شبکه های اجتماعی در شناساندن برند
ایجاد صفحات شخصی با نام برند شما در شبکه های اجتماعی مانند گوگل پلاس ، توییتر ، فیس بوک ، گوگل پلاس و اشتراک گذاری محتوا موجب می شود که گوگل برند شما را با اعتبار بیشتری بشناسد و میزان فعالیت شما می تواند متریکی در اعتباریابی بیشتر برند شما شود.

Google map در شناساندن برند
درج موقعیت مکانی خود در google map موجب می شود که موقعیت مکانی شما به گوگل شناسانده شود و در نتیجه گوگل با برند شما آشنا گردد و با اعتبار بیشتری به آن نگاه کند.

انتشار خبر در شناساندن برند
تولید خبر در خصوص برند شما و نیز با درج لینک در خبر، در سایت های معتبر و نیز خبرگزاری ها می تواند منجر شود که برند شما به گوگل شناسانده شود.

 

 

منبع:
سئو سایت و برند شدن در گوگل
سئو سایت

0  تشکر
جمعه ، 22 آوریل 2016     11:54 ب.ظ #


وحید صالحی

Authorplus
VIP
558 پست4 تاپیک

کاربر گرامی از ارسال تاپیک های تبلیغاتی خودداری نمایید در صورت تکرار تاپیک شما حذف خواهد شد...

0  تشکر
پست 1 تا 2 (از مجموع 2 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .