راهنمایی در طرح قالب html

خانه » انجمن ها » زبان های برنامه نویسی تحت وب » Html و CSS » راهنمایی در طرح قالب html

این تاپیک 2 پاسخ و 3 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  وحید صالحی ،‏ 1 سال و 3 ماه پیش .

این تاپیک تاکنون 624 بازدید داشته است .

نویسنده پست
یکشنبه ، 30 ژوئن 2013     9:06 ب.ظ #

Arman_Nr

Subscriber
21 پست7 تاپیک

با سلام کمی css و تا حدودی میشه گفت کامل html بلدم فقط در مورد قالب ها میخواستم بدونم مسلا سرویس های وبلاگ نویسی خب من میتونم ایندکس یک قالب رو درست کنم ولی بر فرض مال صفحه ادامه مطالب هر کدام از اینا جدا طراحی میشوند یا کدی چیزی دارن نمیدونم متوجه شدید یا نه خلاصه سوالم اینه برای طراحی یک قالب html , برای وبلاگ ها برای سرویس های ایرانی چند page باید نوشته شه !؟ تشکر

0  تشکر
دوشنبه ، 1 جولای 2013     10:29 ق.ظ #

امیر

ناظم
833 پست3 تاپیک

سلام
برای سرویس های مختلف، متفاوت است. مثلا در رزبلاگ، می توان قالب صفحه اصلی، قالب آفلاین و قالب صفحات جداگانه و قالب 404 طراحی کرد. در برخی دیگر مانند لوکس بلاگ، می توان برای ادامه مطالب، قالب جداگانه ای گذاشت و در صورتی که برای ادامه مطلب کدی در نظر نگیرید، قالب ادامه مطالب همان قالب صفحه اصلی خواهد بود.

1  تشکر
دوشنبه ، 1 جولای 2013     11:02 ق.ظ #

وحید صالحی

Authorplus
VIP
304 پست9 تاپیک

با سلام کمی css و تا حدودی میشه گفت کامل html بلدم فقط در مورد قالب ها میخواستم بدونم مسلا سرویس های وبلاگ نویسی خب من میتونم ایندکس یک قالب رو درست کنم ولی بر فرض مال صفحه ادامه مطالب هر کدام از اینا جدا طراحی میشوند یا کدی چیزی دارن نمیدونم متوجه شدید یا نه خلاصه سوالم اینه برای طراحی یک قالب html , برای وبلاگ ها برای سرویس های ایرانی چند page باید نوشته شه !؟ تشکر

سلام

برای سیستم های وبلاگ دهی ما بیشتر با قالب صفحه اصلی سرو کار داریم حالا اگر بخوای خیلی ظرافت به خرج بدی میای برای سایر صفحات هم کد میزنی و قالب طراحی میکنی اما در کل مجبور به طراحی قالب برای تمام صفحات نیستی و میتونی از یک طرح برای صفحه اصلی , ادامه مطلب و هم صفحات جداگانه استفاده کنی...

همه ی افراد با استعداد هستند اما اگر شما یک ماهی را بر اساس توانایی هایش از بالا رفتن از یک درخت بسنجید آن ماهی تمام عمرش را بر این باور خواهد گذراند که یک بی دست و پای احمق است !!! . (آلبرت انیشتن)
2  تشکر
پست 1 تا 3 (از مجموع 3 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .