ثبت نام در دوره Photoshop

این تاپیک 3 پاسخ و 2 مشارکت کننده دارد . آخرین آپدیت توسط :  مهران ،‏ 1 ماه و 1 هفته پیش .

این تاپیک تاکنون 195 بازدید داشته است .

نویسنده پست
دوشنبه ، 9 ژانویه 2017     12:46 ب.ظ #

darya

Subscriber
VIP
1 پست2 تاپیک

سلام

من در دوره  Photoshop ثبت نام کردم و میخواستم بدونم پکیج بصورت پیشتاز ارسال میشه؟

بابت زحمتاتی که میکشید سپاسگزار.

0  تشکر
دوشنبه ، 9 ژانویه 2017     4:42 ب.ظ #

مهران

Subscriber
226 پست2 تاپیک

سلام و درود

در ماه یکبار ارسال پکیج امکان داره ، اگر همین الان به صفحه ی دوره برید یه گزینه است همون بالا سمت راست نوشته دریافت پکیج ، آدرستون رو وارد کنید و اگر اشتباه نکنم هزینه ی 9 هزار تومن ارسال با پست پیشتاز هم داره که باید پرداخت کنید ، دقیقا نمی دونم تا کی مهلت دارید ولی اگر دیر درخواست بدید تا ماه بعد امکان سفارش ندارید

هر گونه مشکلی هم که براتون پیش بیاد با آقای آوند که آدرس ایمیلشون و شماره همراهشون در صفحه ی دوره ی php هست در تماس باشید

موفق باشید.

1  تشکر
سه شنبه ، 10 ژانویه 2017     8:13 ب.ظ #

darya

Subscriber
VIP
1 پست2 تاپیک

همون زمان که ثبت نام کردم درخواست پکیج هم دادم فقط میخواستم بدونم به صورت پشتاز ارسال میشه یا خیر.

0  تشکر
سه شنبه ، 10 ژانویه 2017     8:47 ب.ظ #

مهران

Subscriber
226 پست2 تاپیک

درست می فرمایید دیروز من خسته بودم درست نخونده بودم ... بسته ها با پست پیشتاز ارسال میشه که دو روز زمان میبره فکر کنم دو روز هم بسته بندی و آماده کردن پکیج ها طول میکشه ، اگر میخوایید به صورت دقیقا بدونید زمان ها ، در قسمت نظرات دوره های ویژه می تونید سوالتون رو بپرسید یا با ایمیل جناب آوند در ارتباط باشید.

1  تشکر
پست 1 تا 4 (از مجموع 4 پست)

برای پاسخ دادن به این تاپیک باید وارد سایت شوید .